Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/classes/templates.class.php on line 61 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/modules/show.short.php on line 157 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/classes/templates.class.php on line 70 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home3/padidehs/public_html/misaghenoor.com/engine/classes/templates.class.php on line 261 گروه شرکت های میثاق نور

حافظان میثاق نور و سیستم های نظارتی و حفاظتی


شرکت حفاظتی و مراقبتی حافظان میثاق نور 


 تحت نظارت مرکز انتظام ناجا

 


 

شرکت حافظان میثاق نور طراح، فروشنده و مجری نصب دوربین مداربسته در پروژه های بزرگ حفاظتی و

 

نظارتی در سطح ایران ، ضامن ایجاد اطمینان و آرامش و افزایش ضریب امنیت در شرکت شما می

 

باشد.هدف این شرکت این است که انواع تجهیزات حفاظتی را با توجه به سلایق شما وکیفیت بالای

 

محصولات و هزینه مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا بتوانید به بهترین نحو ممکن سطح نظارتی و

 

حفاظتی شرکت خود را ارتقاء بخشید.کارشناسان مجرب ما با ارائه راهکارهای فنی و حرفه ای نوین و با

 

دانش روز جهانی و همچنین مشاوره تخصصی در زمینه نصب همراه با طراحی  نقشه دقیق محل مورد 

 

نظر سعی بر آن دارند تا خدمتی در خور لیاقت شرکت شما عزیزان ارائه دهند .

 

 

 

برخی از خدمات فنی و مهندسی شرکت «حافظان میثاق نور» به شما عبارت است از:


1- بازدید،مشاوره وطراحی نقشه محل مورد نظر با نرم افزارهای تخصصی چون :


Microsoft visio-3DMAX-Video CAD-AUTO CAD


2- فروش ونصب انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی


3- فروش و نصب انواع سیستم های ضبط تصاویربا قابلیت خروجی ضبط صدا


4- پشتیبانی تخصصی از انواع سیستم های حفاظتی و نظارتی شما

 

 


 


موضوع: خبرها

 

پروژه پارکبان-گنجینه میثاق نور

شرکت گنجینه میثاق نور در اردیبهشت سال 1390 برنده مزایده پروژه پارکبان که از سوی شرکت شهربان و حریم بان برگزار شده بود گردید و از تاریخ 90/02/13 با هماهنگی صورت گرفته از سوی خدمات و منابع فاتب تهران بزرگ جواز فعالیت را اخذ نمود.

در این راستا 6 معبر در خیابان های باقرخان ، اسد آبادی ، جهان مهر، بزرگ مهر، براداران مظفر و پیام آوران به این شرکت واگذار که با بکارگیری 9 نفر پرسنل پارکبان در حال خدمت رسانی می باشند.

اهداف شرکت گنجینه میثاق نور در خصوص پارکبان :

1- ایجاد شغل برای تعدادی از شهروندان عزیز

2- کمک به دست اندرکاران این امر برای نظم بخشی و دوری گزینی از ناهنجاری های اجتماعی

3- سر و سامان دادن به اوضاع نامطلوب پارک خودرو ها در معابر

4- ایجاد امنیت نسبی برای صاحبان خودروهایی که نسبت به پارک خودرو در معابر تعیین شده اقدام نمایند.

شرکت گنجینه میثاق نور هر چند برای نخستین بار است که چنین پروژه ای را تقبل نموده است لیکن سعی نموده با بهترین شیوه اجرایی و نظارتی مطلوب ، خدمت رسانی شایسته ای را به انجام برساند. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی پارکبانان این شرکت در معابر یاد شده لطفا" با شماره تلفن های 09387166148 و 66437492 تماس حاصل نموده تا پاسخگوی شما باشیم.

 

 


 

 


موضوع: خبرها

 

گردهمایی موسسات خدماتی ، حفاظتی و مراقبتی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی

 

گردهمایی بزرگ موسسات خدماتی ، حفاظتی و مراقبتی در تاریخ 90/7/16  با حضور مدیران و نگهبانان شرکت های مزبور به صورت با شکوهی برگزار گردید .

حضور فرماندهان محترم رده بالای ناجا علی الخصوص سردار رادان جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی دلگرمی خاصی به حاضرین در مراسم داده و انگیزه ادامه خدمت را در بین همگان ایجاد نمود .

مهمترین بخش سخنرانی  سردار رادان در این گردهمایی حفظ و تقویت شرکت های حفاظتی و مراقبتی و ایجاد زمینه ی بیشتر برای همکاری بهتر با ناجا بوده که بسیار موثر واقع شد و به نوعی در نزد نگهبانان و کارکنان و مدیران شرکت های مذبور امنیت شغلی و تقویت پایگاه اجتماعی را ایجاد نمود . همچنین گروهی از جوانان شایسته و ورزشکار نگهبان به اجرای حرکات رزمی و نمایشی پرداخته که مورد استقبال ویژه حاضرین قرار گرفت.

شرکت حافظان میثاق نور که اهمیت خاصی برای برپایی این گونه گردهمایی ها قایل است با گروهی بیست نفره متشکل از 16 نفر نگهبان محله و 4 نفر از اعضای شرکت به همراه دو خودروی سمند و پراید و نیز 4 موتور به صورت مرتب و منسجم حضور شایسته در این مراسم داشته و سعی نمود تا رضایت دست اندر کاران و مسئولین محترم ناجا را برآورده سازد.

همچنین این آمادگی نیز وجود دارد که حتی به صورت شایسته تر در صورت نیاز مسئولین  محترم مرکز انتظام همکاری لازم را داشته باشد .

به امید روزی که شایسته ترین خدمتگزار برای عموم مردم باشیم .


 
موضوع: خبرها

 

دهمین نمایشگاه ایپاس 2011

دهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، ایمنی و امنیتی IPAS 2011 و دومین حضور موفق شرکت حافظان میثاق نور با دیدگاهی جدید و نگرشی برتر به منظور رسیدن به اهدافی شایسته تر. بازدیدی حدود 100 ها نفر از غرفه و پر نمودن بیش از 200 فرم که مخصوص همکاری به منظور جذب مقدماتی پروژه های جدید و نیز بهره برداری از سایر غرفه ها به منظور همکاری در زمینه های کاری مرتبط حاصل 4 روز حضور ما در این نمایشگاه بود .

  

 

موضوع: خبرها

 

بوستان ولایت و حافظان میثاق نور

نهال عشق
 

باز هم برگ زرینی در افتخارات خدمت گذاری در سرزمین عشق پرونده میثاق نور را نورانیتی دوباره بخشید و ما را در ادامه راه مصمم تر نمود .
از همه زیباتر کاشت نهال عشق به دست با کفایت مقام معظم رهبری بود که شروع طرحی عظیم و ملی را نوید می داد و این امر ما را بر آن داشت تا مشتاقانه و خالصانه به یاری همه دست اند کاران شتافته و گوشه ای از این کار عظیم را در دست بگیریم تا شاید توشه ای معنوی برای آخرتمان باشد و نیز میراثی گران بها برای مردم عزیز و دوست داشتنی ایران اسلامی .


 

 

 

  

فعالیت های میثاق نور

 

1- حفاظت درب های ورودی

 

بوستان ولایت دارای 5 درب ورودی بوده که با توجه به حجم زیاد رفت و آمد چه قبل از افتتاح فاز اول و چه پس از آن نیازمند کنترل ورود و خروج به طور دقیق بوده است .


 از این رو کارکنان این موسسه برای هر درب خروجی 2 نگهبان به صورت 24 ساعته گذاشته تا بتوانند خواسته های دست اندر کاران را به جهت امنیت و کنترل ورودی ها و خروجی ها تامین و با توجه به گزارش های بدست آمده خوشبختانه توانستند رضایت همگان را جلب نمایند .

 


 

 

 

موضوع: خبرها

 

گزیده ای مختصر از فعالیت های شرکت حافظان میثاق نور

1- بازدید مسئولین ناجا از نمایشگاه

  

 

شرکت حفاظتی مراقبتی حافظان میثاق نور در راستای ماموریت های محوله به انعکاس دست آوردهای خود پرداخته که خوشبختانه مورد استقبال و توجه مسئولین بلند پایه قرارگرفته است .


 

 

 

بدیهی است آنچه که با همت و تلاش عده ای بارور می شود و نتیجه اثر بخش می گیرد نیازمند تقویت است و این امر میسر نمی شود مگر با پشتیبانی دست اندرکاران و مسئولین محترم بلند پایه نظامی و امنیتی و...چشم امید همه خدمتگذاران دیده شدن است و تقویت وجودمان از آن نشئت می گیرد.

  

 

 

 

 
این شرکت هرچند در ظاهر نو پاست اما با تلاش و جدیت مثال زدنی و بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص و بادرایت و مدیریت بهینه و همچنین روابط عمومی بالا توانسته است پلکان ترقی را در کوتاهترین زمان ممکن طی نماید .

 

 

 

 
 
 

 

موضوع: خبرها

 

نکاتی پیرامون نگهبان محله

جذب نگهبان محله

  • تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
  • حداقل 22 سال تمام. (حداکثر 60 سال برای نگهبانان که دارای وضعیت جسمی مناسب با وظیفه خود دارند.)
  • متدین به یکی از ادیان رسمی کشورو متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران... ادامه مطلب

موضوع: خبرها

 

شرح وظایف و مأموریت های مرکز

۱۷

تهیه و تنظیم طرح ها ، آیین نامه ها و دستورالعملهای مربوط به نحوه فعالیت شرکت ها و موسسات ذی ربط در زمینه خدمات حفاظتی و مراقبتی ، همچنین نظارت و کنترل حسن عملکرد آنها در چهارچوب سیاست ها و خط مشی های ابلاغی 2) وظایف کلی _ تهیه و تنظیم طرح ها و برنامه های لازم به منظور پیشبرد اهداف امنیت خصوصی _ تهیه ... ادامه خبر

موضوع: خبرها

 

فعالیت شرکت های حفاظتی مراقبتی

۱۷ بهمن ۱۳۸۹

تهیه و تنظیم طرح ها ، آیین نامه ها و دستورالعملهای مربوط به نحوه فعالیت شرکت ها و موسسات ذی ربط در زمینه خدمات حفاظتی و مراقبتی ، همچنین نظارت و کنترل حسن عملکرد آنها در چهارچوب سیاست ها و خط مشی های ابلاغی ب) وظایف کلی _ تهیه و تنظیم طرح ها و برنامه های لازم به منظور پیشبرد اهداف امنیت خصوصی _ تهیه ، تنظیم و ارائه آیین نامه ها و دستورالعمل ... ادامه خبر

موضوع: خبرها

 

تعریف خدمات حفاظتی و مراقبتی

۱۷ اسفند ۱۳۸۹

افزایش روز افزون جمعیت شهر ها ،ایجاد شهرک های اقماری ، توسعه اماکن مسکونی ، اداری و تجاری و صنعتی از یک سو و وجود عواملی از قبیل بیکاری و مواد مخدر و..... زمینه ی رشد آمار وقوع انواع جرائم را در جامعه فراهم می نماید ... ادامه خبر

موضوع: خبرها

 

نظرسنجي

حفاظت و مراقبت برای کدام بخش ضروری تر است؟

حفاظت از مجتمع های صنعتی
حفاظت از محلات و شهرک ها
حفاظت از اماکن و تاسیسات
حفاظت ویلا و املاک شخصی
 
 
 

اوقات شرعی به افق شهرهای ایران

نرم فزار های کاربردی سایت

  • Firefox
    مرورگر اینترنتی موزیلا